Turkce İngilizce Arapça

altsayfaustzemin

Twitter Facebook Google

Müşterilerimiz Neler Söyledi?


Vivasan Türkiye

Murat Keskin

Tercümenin en güvenli adresi olarak gördüğümüz Pos tercüme ile yaklaşık 9 aydır çalışıyoruz. Pos tercüme ile tanıştığımız güne kadar farklı birçok tercüman ve tercüme ofisiyle çalıştık. Ancak, samimi yaklaşımı ve profesyonel çalışmalarıyla Pos tercüme aradığımız firma olduğunu bize gösterdi. Yaptığımız işin uluslararası olması sebebiyle 3 farklı dilde tercüme yaptırıyoruz ve bugüne kadar tercümelerimizde hiçbir sorun yaşamadık. Pos tercümeye sağladığı hizmetten ve özverili çalışmalarından dolayı şahsım ve şirketim adına teşekkür ederim.


Boğaziçi Veteriner Polikliniği

Naser Velayi

Sağlık alanında yazılı tercümelerdeki hassasiyetin farkındalığıyla kaliteli tercüme ve hızlı geri dönüşleri ile bize destek olan POS Tercüme Bürosuna teşekkür eder, işbirliğimizin uzun yıllar süreceğini gönülden söyleyebiliriz.


Beyazıt Yapı Denetim Ltd. Şti.

Mustafa Öztürk

Türkçe – Arapça katalog çevirilerimiz için tercüme başlangıcından matbaa aşamasına kadar bize destek olan POS Tercüme bürosuna teşekkür ederiz. Sınırsız hizmet anlayışları konusunda kesinlikle tavsiye edebiliriz.


Akın Yıldız Plastik Ambalaj San. Tic. A.Ş.

Fehmi Durgut

Yurtdışından gelen Rus misafirlerimizle gerçekleşecek olan toplantımızda gerekli Rusça Türkçe tercüman ararken POS Tercüme bürosuna ulaştık. Kısa sürede çok etkin bir hizmet aldık kendilerine teşekkür ederiz.


Mektes Mühendislik

Süleyman Ataman

Önemli bir toplantı öncesinde şirket tercümanımızın rahatsızlığı dolayısıyla zor durumda kalmıştık ve POS Tercüme Bürosu ile irtibata geçerek ihtiyacımızı ilettik. Çok kısa süre içerisinde bize dönüş yaptılar ve toplantımızı sorunsuz bir şekilde tamamladık. Yardımları için tekrar teşekkür ederiz.


Heredot Turizm

İpek Taçay BÜBER

Firmaya, acil bir Fransızca Türkçe simultane tercüme ihtiyacımız esnasında referans aracılığı ile 2013 yılının Mayıs ayında ulaştık. O günden bu güne tüm yazılı sözlü tercüme işlerimizde POS Tercüme bürosu ile çalışıyoruz. Yazılı çevirilerde de simultane tercümede oldukları kadar başarılılar. Güler yüzlü ekipleri ve vermiş oldukları hizmet kalitesinden dolayı teşekkür ediyoruz.


Tourever Travel

Volkan Berk ÖZEN

POS Tercüme ile ortalama 1 sene önce tanıştık ve ilk vermiş olduğumuz Türkçe İngilizce çevirimizden beri birlikteliğimizi devam ettiriyoruz. Çeviri çabukluğu ve anlam kaybı olmaksızın yapmış oldukları işler ile her çalışmamızda kalitelerini tekrar göz önüne serebiliyorlar. Önümüzdeki projelerimizde de kesinlikle kendileri ile çalışmaya devam edeceğiz.


Copyright ©2014 Pos Tercüme

‘’Bu web sitesinde yayınlanan tüm özgün metin ve görsellerin telif hakkı Pos Tercüme Ltd. Şti.’ne aittir.’’