Turkce İngilizce Arapça

altsayfaustzemin

Twitter Facebook Google

Pos Tercüme Çevirmenlik Yetki Belgesi

1996 yılından bu yana, yazılı ve sözlü tercüme alanında profesyonel tercüman kadrosuyla hizmet sektöründe yerini alan kuruluşumuz, daima kaliteli hizmet ve uygun fiyat ilkesiyle yola çıkmıştır.

Çalıştığımız dil kombinasyonlarının çeşitliliğini sürekli arttırmak için sektörde geçirdiğimiz 18 yıl boyunca, en iyi dilbilimcileri arayıp binlerce uzman tercümanı bünyemize kattık. Bizler eksiksiz ve doğru tercümeler için, profesyonel tercümanlarla çalışmanın tek yöntem olduğunu farkındayız ve yüksek kaliteli küresel tercüme hizmetleri sunmak için en iyilerle çalışıyoruz.

Müşteri hizmetlerimizin çalışma temelinde sıcakkanlılık, empati ve sevecenlik yatmaktadır. Pos Tercüme Tescil Belgesi

İyi ve kaliteli hizmetin beraberinde bize sonsuz müşteri memnuniyetini getireceğinden eminiz.

Bu yüzden bütün tercüme projelerimizi aynı özenle yönetiyoruz ve kaliteyi uygun fiyatlarla müşterilerimize sunuyoruz. Adil fiyat ve kaliteli tercüme dengesini sağlamak için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz.

Bizler her an ulaşılabilir olmak adına haftanın 7 günü 24 saat hizmet vermekteyiz. Böylelikle hizmetimize ihtiyaç duyduğunuz her an size yardımcı olabiliyoruz. Tercüme hizmetine yeni bir boyut getiren Pos Tercüme Bürosu, yazılı ve sözlü tercüme projelerinizde iş başlangıcından bitimine kadar gizlilik ilkesine bağlı kalarak çözüm odaklı ekibiyle sizlere destek vermeye devam etmektedir. Uluslararası alanda dil engeline takılmadan, hedeflerinize daha hızlı ulaşmanız ve ''Başarınıza Tercüman Olmak'' için dünyanın tüm dillerini sizin adınıza kullanıyoruz.

Copyright ©2014 Pos Tercüme

‘’Bu web sitesinde yayınlanan tüm özgün metin ve görsellerin telif hakkı Pos Tercüme Ltd. Şti.’ne aittir.’’