Turkce İngilizce Arapça

altsayfaustzemin

Twitter Facebook Google

Ankara Tercüme

Türkiye’nin başkenti olmasının yanı sıra eğitiminde başkenti olan Ankara bünyesinde bulunan 20 Üniversite ile eğitim açısından merkezi konumdadır. Gazi, Ankara, Hacettepe, ODTÜ ve Bilkent gibi uluslararası düzeyde başarılı Üniversiteleri eğitim kalitesi ile Avrupa’nın önemli üniversiteleri içerisinde gösterilir. Türkiye genelinde başka şehirlerden aldığı öğrenci nüfusu yanında yabancı öğrenciler için tercih edilen bir şehir olmaya hazırlanmaktadır. Bu konuda yapılan çalışmalar ile eğitimde dünya çapında marka olma yolundadır.

Ankara’da sahip olduğu üniversitelerle ilişkili olarak kurulan teknokentler, üniversitelerde yapılan keşiflerin ticarileştirilmesi için araştırma-geliştirme çalışmalarının yürütüldüğü, geniş olanaklara sahip yerlerdir. Teknolojide ilerleyen firmalara, yatırımcılara, araştırmacılara modern olanakları ve taraflar arasında işbirliği oluşturulmasına katkı sağlayan yönleriyle sanayi-üniversite işbirliğinin güzel bir örneği olmasının yanı sıra ekonomiye büyük katkı sağlamaktadır.

Pos Tercüme Bürosu eğitim ve sanayinin birleştiği Ankara’da yazılı tercüme konusunda; tez, ödev, makale, gelir tablosu, faaliyet raporları, lisans, şirket anlaşmaları, sözleşme tercümelerinde müşterilerine kusursuz ve zamanında teslim garantisi ile hizmet sunmaktadır.

Copyright ©2014 Pos Tercüme

‘’Bu web sitesinde yayınlanan tüm özgün metin ve görsellerin telif hakkı Pos Tercüme Ltd. Şti.’ne aittir.’’