Turkce İngilizce Arapça

altsayfaustzemin

Twitter Facebook Google

Kayseri Tercüme

Cumhuriyetin ilk yılları ile başlayan sanayileşmenin hız kesmeden devam ettiği, tarih boyunca ticaret merkezi olarak bilinen Kayseri, günümüzde de Anadolu’nun önemli sanayi ve ticaret merkezlerinden biri olma özelliğini devam ettirmektedir. Üretim ve ticarete olan katkılarının yanı sıra Türkiye ekonomisine çok sayıda işadamı kazandırmıştır.

Kayseri istihdam açısından önemli bir yere sahiptir. Gelişmiş sanayinin etkisi olarak hammadde giriş çıkışlarının fazlalığı gerek çevre illerle gerekse dış ticarette ticaret hacmini arttırmaktadır. Gerçekleşen ihracat ortalama 2 milyar dolardır. Altı organize sanayi bölgesi sektörün altyapılarını oluşturur. Ticaretle uğraşan 21.000 işyeri vardır.

Türkiye'nin büyük dağlarından olan Erciyes’in, sağlık turizmi ve kış sporları alanında global turizme büyük katkıları olacağı düşünülmektedir. 2003 yılında hizmete giren Kayseri Dünya Ticaret Merkezi, bölgeler arası sosyal, ticari ve ekonomik ilişkilerin gelişimi amacıyla açılmıştır. Bunun yanında Uluslararası nitelikte birçok fuara da ev sahipliği yapmaktadır.

Pos Tercüme Bürosu Kayseri’de farklı sektörlerde, uluslararası pazara açılmak isteyen yerli firmaların ihtiyaç duydukları yazılı tercüme, sözlü tercüme gereksinimlerinde çözüm ortağı olarak faaliyet göstermektedir.

Copyright ©2014 Pos Tercüme

‘’Bu web sitesinde yayınlanan tüm özgün metin ve görsellerin telif hakkı Pos Tercüme Ltd. Şti.’ne aittir.’’