Turkce İngilizce Arapça

altsayfaustzemin

Twitter Facebook Google

Gürcüce Tercüme

Gürcüce – Türkçe Tercüme: Gürcüce çeviri hizmeti veren Pos Tercüme Bürosu, sözlü veya yazılı, talep ettiğiniz her konuda Türkçeden Gürcüceye ve Gürcüceden Türkçeye en uygun fiyata en kaliteli ve en doğru çeviri hizmetini sunmaktadır.

Gürcüce Yazılı Çeviri Hizmetlerimiz:

Pos Tercüme Bürosu Gürcüce yazılı çeviri alanında kalite, hız ve güven esasına dayanan hizmet anlayışına sahiptir. Yazılı çeviri belgeleriniz istenilen formatta ve talebiniz doğrultusunda e-mail, faks ya da kargo yoluyla sizlere teslim edilir.

Gürcüce Yeminli Tercüme : ( Gürcüce Noter Tasdikli Çeviri) : Gürcüce- Türkçe veya Türkçe- Gürcüce noter tasdiki veya yeminli tercüme gerektiren belgelerinizde Gürcüce yeminli tercüman kadromuzla hizmetinizdeyiz.

Gürcüce Apostil Çevirisi - Gürcüce diploma Çevirisi - Gürcüce Pasaport Çevirisi - Gürcüce Sabıka Kaydı Çevirisi - Gürcüce Doğum Belgesi Çevirisi - Gürcüce Ölüm Belgesi Çevirisi - Gürcüce Kimlik Belgesi Çevirisi - Gürcüce Dilekçe Çevirisi - Gürcüce Diploma Çevirisi - Gürcüce Ehliyet Çevirisi - Gürcüce İkametgâh Çevirisi - Gürcüce Evlilik Cüzdanı Çevirisi - Gürcüce Nüfus Cüzdanı Çevirisi - Gürcüce Vergi Levhası Çevirisi - Gürcüce Tapu Çevirisi - Gürcüce Vize Belgesi Çevirisi vs.

Gürcüce Teknik Çeviri: Uzmanlık ve mesleki bilgi gerektiren inşaat, otomotiv, elektronik, mühendislik, tekstil, denizcilik, mimarlık gibi sektörlerde Gürcüce tercümanlarımızla hizmetinizdeyiz.

Gürcüce Gümrük Belgesi Çevirisi - Gürcüce Sicil ve Ruhsat Çevirisi - Gürcüce Analiz Raporları Çevirisi - Gürcüce Patent Başvuru Çevirisi - Gürcüce Fizibilite Raporları Çevirisi - Gürcüce Yazılım Uygulamaları Çevirisi - Gürcüce Teknik Şartname Çevirisi - Gürcüce Ürün Tanıtım-Katalog Çevirisi - Gürcüce Harita ve Kadastro Çevirisi - Gürcüce Gazete Makalesi Çevirisi - Gürcüce Kitap Çevirisi -Gürcüce Dergi Çevirisi - Gürcüce Güvenlik Sertifikaları Çevirisi vb.

Gürcüce Ticari Çeviri: Bankacılık, finans, sigortacılık ve yatırım danışmanlığı gibi sektörlerde Gürcüce tercümanlarımızla hizmetinizdeyiz.

Gürcüce Yıllık Rapor ve Bilanço Çevirisi - Gürcüce Mali Tablo Çevirisi - Gürcüce Ticaret Sicil Gazetesi Çevirisi - Gürcüce Yönetim Kurulu Karar Çevirisi - Gürcüce Araştırma Çevirisi - Gürcüce Beyan Çevirisi - Gürcüce Fatura Çevirisi - Gürcüce Mali Tablo Çevirisi - Gürcüce Poliçe Çevirisi - Gürcüce Şirket Kuruluş Belgesi Çevirisi - Gürcüce Faaliyet Belgesi Çevirisi - Gürcüce İthalat-İhracat Sevk Belgeleri Çevirisi - Gürcüce Ekspertiz Rapor Çevirisi - Gürcüce Proje Çevirisi - Gürcüce Çizelge Çevirisi - Gürcüce Ticari Sözleşme Çevirisi - Gürcüce Sermaye Değişiklik Çevirisi - Gürcüce Kalite Sertifikaları Çevirisi vb.

Gürcüce Medikal Çeviri: Tıbbi alanda ilaç firmaları, medikal cihaz üreticileri ve eczacılık gibi sektörlerde Gürcüce tercümanlarımızla hizmetinizdeyiz.

Gürcüce Klinik Rapor ve Araştırmaları Çevirisi - Gürcüce Laboratuvar Testleri Çevirisi –Gürcüce Tıbbi Yazılım Donanım Çevirisi (Kullanım Kılavuzları) – Gürcüce Kurum Literatür ve Broşürleri Çevirisi – Gürcüce Ürün Lisans ve Patentleri Çevirisi - Gürcüce Ürün Pazarlama Çevirisi - Gürcüce Uzman Raporları Çevirisi - Gürcüce Sağlık Raporu Çevirisi - Gürcüce Hasta Bilgi Formu Çevirisi - Gürcüce Hasta Kabul Kâğıdı Çevirisi - Gürcüce Hasta Yatırma Kâğıdı Çevirisi - Gürcüce Tıbbi Müdahale ve Muayene Kâğıdı – Gürcüce Doktor Gözlem Formu Çevirisi – Gürcüce Hemşire İzlem Formu Çevirisi – Gürcüce Laboratuvar İstek Kâğıdı ve Diğer Tetkik Raporları Çevirisi – Gürcüce Laboratuvar Bulguları Formu Çevirisi - Gürcüce Ameliyat Kâğıdı Çevirisi – Gürcüce Epikriz Raporu Çevirisi vs.

Gürcüce Sözlü Tercüme Alanlarımız

Pos Tercüme Bürosu olarak geniş Gürcüce tercüman kadromuzla sözlü tercüme alanında ardıl ve simultane olarak hizmet vermekteyiz.

Gürcüce- Türkçe Ardıl Tercüme:

Ardıl çevirinin tercih edildiği özel görüşmelerde, uluslararası fuar ve gezilerde, şirket toplantılarında, makine kurulumlarında, yabancı konuklarınıza eşlik edilmesinde, inşaat alanlarında - fabrika ziyaretlerinde, yurtdışı telefon görüşmelerinde, eğitim programları - ürün sunumlarında, telekonferans görüşmelerinde - video konferans görüşmelerinde, basın toplantıları vb. tercüme ihtiyaçlarınızda Gürcüce-Türkçe ardıl tercüman kadromuzla hizmet vermekteyiz.

Gürcüce-Türkçe Simultane Tercüme

Kongre, seminer gibi katılımcı sayısının fazla olduğu organizasyonlarda konuşmacı ile eşanlı olarak yapılan simultane tercüme hizmetlerinde Gürcüce simultane tercümanlarımızla hizmet vermekteyiz.

Çapraz Diller

Gürcüce- Türkçe tercüme hizmetlerimizin yanında, aynı zaman da Gürcüceden farklı dillere çapraz tercüme hizmeti vermekteyiz. Çapraz dil tercümeleri için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Copyright ©2014 Pos Tercüme

‘’Bu web sitesinde yayınlanan tüm özgün metin ve görsellerin telif hakkı Pos Tercüme Ltd. Şti.’ne aittir.’’