Turkce İngilizce Arapça

altsayfaustzemin

Twitter Facebook Google

İngilizce Tercüme

İngilizce - Türkçe Tercüme: İngilizce çeviri hizmeti veren Pos Tercüme Bürosu, sözlü veya yazılı, talep ettiğiniz her konuda Türkçeden İngilizceye ve İngilizceden Türkçeye en uygun fiyata en kaliteli ve en doğru çeviri hizmetini sunmaktadır.

İngilizce Yazılı Çeviri Hizmetlerimiz:

Pos Tercüme Bürosu İngilizce yazılı çeviri alanında kalite, hız ve güven esasına dayanan hizmet anlayışına sahiptir. Yazılı çeviri belgeleriniz istenilen formatta ve talebiniz doğrultusunda e-mail, faks ya da kargo yoluyla sizlere teslim edilir.

İngilizce Yeminli Tercüme : ( İngilizce Noter Tasdikli Çeviri) : İngilizce- Türkçe veya Türkçe- İngilizce noter tasdiki veya yeminli tercüme gerektiren belgelerinizde İngilizce yeminli tercüman kadromuzla hizmetinizdeyiz.

İngilizce Apostil Çevirisi - İngilizce diploma Çevirisi - İngilizce Pasaport Çevirisi - İngilizce Sabıka Kaydı Çevirisi - İngilizce Doğum Belgesi Çevirisi - İngilizce Ölüm Belgesi Çevirisi - İngilizce Kimlik Belgesi Çevirisi - İngilizce Dilekçe Çevirisi - İngilizce Diploma Çevirisi - İngilizce Ehliyet Çevirisi - İngilizce İkametgâh Çevirisi - İngilizce Evlilik Cüzdanı Çevirisi - İngilizce Nüfus Cüzdanı Çevirisi - İngilizce Vergi Levhası Çevirisi - İngilizce Tapu Çevirisi - İngilizce Vize Belgesi Çevirisi vs.

İngilizce Teknik Çeviri: Uzmanlık ve mesleki bilgi gerektiren inşaat, otomotiv, elektronik, mühendislik, tekstil, denizcilik, mimarlık gibi sektörlerde İngilizce tercümanlarımızla hizmetinizdeyiz.

İngilizce Gümrük Belgesi Çevirisi - İngilizce Sicil ve Ruhsat Çevirisi - İngilizce Analiz Raporları Çevirisi - İngilizce Patent Başvuru Çevirisi - İngilizce Fizibilite Raporları Çevirisi - İngilizce Yazılım Uygulamaları Çevirisi - İngilizce Teknik Şartname Çevirisi - İngilizce Ürün Tanıtım-Katalog Çevirisi - İngilizce Harita ve Kadastro Çevirisi - İngilizce Gazete Makalesi Çevirisi - İngilizce Kitap Çevirisi -İngilizce Dergi Çevirisi - İngilizce Güvenlik Sertifikaları Çevirisi vb.

İngilizce Ticari Çeviri: Bankacılık, finans, sigortacılık ve yatırım danışmanlığı gibi sektörlerde İngilizce tercümanlarımızla hizmetinizdeyiz.

İngilizce Yıllık Rapor ve Bilanço Çevirisi - İngilizce Mali Tablo Çevirisi - İngilizce Ticaret Sicil Gazetesi Çevirisi - İngilizce Yönetim Kurulu Karar Çevirisi - İngilizce Araştırma Çevirisi - İngilizce Beyan Çevirisi - İngilizce Fatura Çevirisi - İngilizce Mali Tablo Çevirisi - İngilizce Poliçe Çevirisi - İngilizce Şirket Kuruluş Belgesi Çevirisi - İngilizce Faaliyet Belgesi Çevirisi - İngilizce İthalat-İhracat Sevk Belgeleri Çevirisi - İngilizce Ekspertiz Rapor Çevirisi - İngilizce Proje Çevirisi - İngilizce Çizelge Çevirisi - İngilizce Ticari Sözleşme Çevirisi - İngilizce Sermaye Değişiklik Çevirisi - İngilizce Kalite Sertifikaları Çevirisi vb.

İngilizce Medikal Çeviri: Tıbbi alanda ilaç firmaları, medikal cihaz üreticileri ve eczacılık gibi sektörlerde İngilizce tercümanlarımızla hizmetinizdeyiz.

İngilizce Klinik Rapor ve Araştırmaları Çevirisi - İngilizce Laboratuvar Testleri Çevirisi –İngilizce Tıbbi Yazılım Donanım Çevirisi (Kullanım Kılavuzları) – İngilizce Kurum Literatür ve Broşürleri Çevirisi – İngilizce Ürün Lisans ve Patentleri Çevirisi - İngilizce Ürün Pazarlama Çevirisi - İngilizce Uzman Raporları Çevirisi - İngilizce Sağlık Raporu Çevirisi - İngilizce Hasta Bilgi Formu Çevirisi - İngilizce Hasta Kabul Kâğıdı Çevirisi - İngilizce Hasta Yatırma Kâğıdı Çevirisi - İngilizce Tıbbi Müdahale ve Muayene Kâğıdı – İngilizce Doktor Gözlem Formu Çevirisi – İngilizce Hemşire İzlem Formu Çevirisi – İngilizce Laboratuvar İstek Kâğıdı ve Diğer Tetkik Raporları Çevirisi – İngilizce Laboratuvar Bulguları Formu Çevirisi - İngilizce Ameliyat Kâğıdı Çevirisi – İngilizce Epikriz Raporu Çevirisi vs.

İngilizce Sözlü Tercüme Alanlarımız

Pos Tercüme Bürosu olarak geniş İngilizce tercüman kadromuzla sözlü tercüme alanında ardıl ve simultane olarak hizmet vermekteyiz.

İngilizce- Türkçe Ardıl Tercüme:

Ardıl çevirinin tercih edildiği özel görüşmelerde, uluslararası fuar ve gezilerde, şirket toplantılarında, makine kurulumlarında, yabancı konuklarınıza eşlik edilmesinde, inşaat alanlarında - fabrika ziyaretlerinde, yurtdışı telefon görüşmelerinde, eğitim programları - ürün sunumlarında, telekonferans görüşmelerinde - video konferans görüşmelerinde, basın toplantıları vb. tercüme ihtiyaçlarınızda İngilizce-Türkçe ardıl tercüman kadromuzla hizmet vermekteyiz.

İngilizce-Türkçe Simultane Tercüme

Kongre, seminer gibi katılımcı sayısının fazla olduğu organizasyonlarda konuşmacı ile eşanlı olarak yapılan simultane tercüme hizmetlerinde İngilizce simultane tercümanlarımızla hizmet vermekteyiz.

Çapraz Diller

İngilizce- Türkçe tercüme hizmetlerimizin yanında, aynı zaman da İngilizceden farklı dillere çapraz tercüme hizmeti vermekteyiz. Çapraz dil tercümeleri için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Copyright ©2014 Pos Tercüme

‘’Bu web sitesinde yayınlanan tüm özgün metin ve görsellerin telif hakkı Pos Tercüme Ltd. Şti.’ne aittir.’’