Turkce İngilizce Arapça

altsayfaustzemin

Twitter Facebook Google

Hollandaca Tercüme

Hollandaca – Türkçe Tercüme: Hollandaca çeviri hizmeti veren Pos Tercüme Bürosu, sözlü veya yazılı, talep ettiğiniz her konuda Türkçeden Hollandacaya ve Hollandacadan Türkçeye en uygun fiyata en kaliteli ve en doğru çeviri hizmetini sunmaktadır.

Hollandaca Yazılı Çeviri Hizmetlerimiz:

Pos Tercüme Bürosu Hollandaca yazılı çeviri alanında kalite, hız ve güven esasına dayanan hizmet anlayışına sahiptir. Yazılı çeviri belgeleriniz istenilen formatta ve talebiniz doğrultusunda e-mail, faks ya da kargo yoluyla sizlere teslim edilir.

Hollandaca Yeminli Tercüme : ( Hollandaca Noter Tasdikli Çeviri) : Hollandaca- Türkçe veya Türkçe- Hollandaca noter tasdiki veya yeminli tercüme gerektiren belgelerinizde Hollandaca yeminli tercüman kadromuzla hizmetinizdeyiz.

Hollandaca Apostil Çevirisi - Hollandaca diploma Çevirisi - Hollandaca Pasaport Çevirisi - Hollandaca Sabıka Kaydı Çevirisi - Hollandaca Doğum Belgesi Çevirisi - Hollandaca Ölüm Belgesi Çevirisi - Hollandaca Kimlik Belgesi Çevirisi - Hollandaca Dilekçe Çevirisi - Hollandaca Diploma Çevirisi - Hollandaca Ehliyet Çevirisi - Hollandaca İkametgâh Çevirisi - Hollandaca Evlilik Cüzdanı Çevirisi - Hollandaca Nüfus Cüzdanı Çevirisi - Hollandaca Vergi Levhası Çevirisi - Hollandaca Tapu Çevirisi - Hollandaca Vize Belgesi Çevirisi vs.

Hollandaca Teknik Çeviri: Uzmanlık ve mesleki bilgi gerektiren inşaat, otomotiv, elektronik, mühendislik, tekstil, denizcilik, mimarlık gibi sektörlerde Hollandaca tercümanlarımızla hizmetinizdeyiz.

Hollandaca Gümrük Belgesi Çevirisi - Hollandaca Sicil ve Ruhsat Çevirisi - Hollandaca Analiz Raporları Çevirisi - Hollandaca Patent Başvuru Çevirisi - Hollandaca Fizibilite Raporları Çevirisi - Hollandaca Yazılım Uygulamaları Çevirisi - Hollandaca Teknik Şartname Çevirisi - Hollandaca Ürün Tanıtım-Katalog Çevirisi - Hollandaca Harita ve Kadastro Çevirisi - Hollandaca Gazete Makalesi Çevirisi - Hollandaca Kitap Çevirisi -Hollandaca Dergi Çevirisi - Hollandaca Güvenlik Sertifikaları Çevirisi vb.

Hollandaca Ticari Çeviri: Bankacılık, finans, sigortacılık ve yatırım danışmanlığı gibi sektörlerde Hollandaca tercümanlarımızla hizmetinizdeyiz.

Hollandaca Yıllık Rapor ve Bilanço Çevirisi - Hollandaca Mali Tablo Çevirisi - Hollandaca Ticaret Sicil Gazetesi Çevirisi - Hollandaca Yönetim Kurulu Karar Çevirisi - Hollandaca Araştırma Çevirisi - Hollandaca Beyan Çevirisi - Hollandaca Fatura Çevirisi - Hollandaca Mali Tablo Çevirisi - Hollandaca Poliçe Çevirisi - Hollandaca Şirket Kuruluş Belgesi Çevirisi - Hollandaca Faaliyet Belgesi Çevirisi - Hollandaca İthalat-İhracat Sevk Belgeleri Çevirisi - Hollandaca Ekspertiz Rapor Çevirisi - Hollandaca Proje Çevirisi - Hollandaca Çizelge Çevirisi - Hollandaca Ticari Sözleşme Çevirisi - Hollandaca Sermaye Değişiklik Çevirisi - Hollandaca Kalite Sertifikaları Çevirisi vb.

Hollandaca Medikal Çeviri: Tıbbi alanda ilaç firmaları, medikal cihaz üreticileri ve eczacılık gibi sektörlerde Hollandaca tercümanlarımızla hizmetinizdeyiz.

Hollandaca Klinik Rapor ve Araştırmaları Çevirisi - Hollandaca Laboratuvar Testleri Çevirisi –Hollandaca Tıbbi Yazılım Donanım Çevirisi (Kullanım Kılavuzları) – Hollandaca Kurum Literatür ve Broşürleri Çevirisi – Hollandaca Ürün Lisans ve Patentleri Çevirisi - Hollandaca Ürün Pazarlama Çevirisi - Hollandaca Uzman Raporları Çevirisi - Hollandaca Sağlık Raporu Çevirisi - Hollandaca Hasta Bilgi Formu Çevirisi - Hollandaca Hasta Kabul Kâğıdı Çevirisi - Hollandaca Hasta Yatırma Kâğıdı Çevirisi - Hollandaca Tıbbi Müdahale ve Muayene Kâğıdı – Hollandaca Doktor Gözlem Formu Çevirisi – Hollandaca Hemşire İzlem Formu Çevirisi – Hollandaca Laboratuvar İstek Kâğıdı ve Diğer Tetkik Raporları Çevirisi – Hollandaca Laboratuvar Bulguları Formu Çevirisi - Hollandaca Ameliyat Kâğıdı Çevirisi – Hollandaca Epikriz Raporu Çevirisi vs.

Hollandaca Sözlü Tercüme Alanlarımız

Pos Tercüme Bürosu olarak geniş Hollandaca tercüman kadromuzla sözlü tercüme alanında ardıl ve simultane olarak hizmet vermekteyiz.

Hollandaca- Türkçe Ardıl Tercüme:

Ardıl çevirinin tercih edildiği özel görüşmelerde, uluslararası fuar ve gezilerde, şirket toplantılarında, makine kurulumlarında, yabancı konuklarınıza eşlik edilmesinde, inşaat alanlarında - fabrika ziyaretlerinde, yurtdışı telefon görüşmelerinde, eğitim programları - ürün sunumlarında, telekonferans görüşmelerinde - video konferans görüşmelerinde, basın toplantıları vb. tercüme ihtiyaçlarınızda Hollandaca-Türkçe ardıl tercüman kadromuzla hizmet vermekteyiz.

Hollandaca-Türkçe Simultane Tercüme

Kongre, seminer gibi katılımcı sayısının fazla olduğu organizasyonlarda konuşmacı ile eşanlı olarak yapılan simultane tercüme hizmetlerinde Hollandaca simultane tercümanlarımızla hizmet vermekteyiz.

Çapraz Diller

Hollandaca- Türkçe tercüme hizmetlerimizin yanında, aynı zaman da Hollandacadan farklı dillere çapraz tercüme hizmeti vermekteyiz. Çapraz dil tercümeleri için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Copyright ©2014 Pos Tercüme

‘’Bu web sitesinde yayınlanan tüm özgün metin ve görsellerin telif hakkı Pos Tercüme Ltd. Şti.’ne aittir.’’