Turkce İngilizce Arapça

altsayfaustzemin

Twitter Facebook Google

Finansal Tercüme

Finansal tercüme hizmetleri uluslararası ticaretin önemli bir bölümünü oluşturmaktadır. Ekonomi, finans, muhasebe, bankacılık, sigorta endüstrileri tercümeleri ve çeşitli ekonomik metin ve makalelerin tercümesini kapsar. Finansal tercümeler özel terminolojiler hatta hedef dilde olmayan yeni geliştirilen kavramlar içerebilir, finansal tercümelerde her iki dilde derinlemesine bilginin yanında finansal uzmanlıkta gerekmektedir.

Pos Tercüme, finansal tercüme projeleriniz için yüksek nitelikli çevirmen kadrosu ve titiz kalite güvence süreci ile belgeler arasında tutarlılığı yüksek düzeyde korurken, hızlı tercüme çözümleri sağlar.

Finansal tercüme kapsamında ele alınan belgelerden bazıları; Finansal Tablolar, kredi raporları, faaliyet raporları, kredi ve öz kaynak araştırma, sabit gelir araştırma, kar -zarar raporları, bilançolar, yatırım belgeleri, banka hesap özetleri, şirket raporları, basın ilanları, sigorta poliçeleri ve tazminatlar, ekonomi bülteni, ekonomik analiz, ekonomik veri, finans bülteni, finansal analiz, satış broşürleri, finansal web siteleri, bültenler, finansal makaleler, finans alanında kitap, dergi, süreli yayınlar ve sunumlardır.

Copyright ©2014 Pos Tercüme

‘’Bu web sitesinde yayınlanan tüm özgün metin ve görsellerin telif hakkı Pos Tercüme Ltd. Şti.’ne aittir.’’