Turkce İngilizce Arapça

altsayfaustzemin

Twitter Facebook Google

Web Site Tercümesi

Web siteniz dünyaya açılan ticaret kapınız olarak düşünüldüğünde, Pos Tercüme yeni dil pazarları için sizin yanınızda. Web sitenizin çok dilli olması yabancı pazarlara ulaşmak ve uluslararası satışları artırmanın en hızlı ve en etkili yoludur. Araştırmalar göre internet kullanıcıları kendi dillerinde web sitelerini tercih etmektedir. Ancak kültürel farklılıklar ve mesajın tam olarak kullanıcıya verilememesi istenen başarıya ulaşmayı engellemektedir. Başarılı bir web site çevirisi dil çevirisinden daha fazlası olan dilsel, kültürel ve teknik açıdan adaptasyonu gerektirmektedir. Web sitesi çevirisinde çevirinin öneminin yanı sıra yerelleştirme gibi destekleyici hizmetlerimizle yurt dışında şirketinizin kurumsal varlığını tamamlayabilirsiniz.

Web Sitesi Çeviri Hizmetlerimiz:

Web Sitenizin görsel tasarımı ve içeriğinde büyük değişiklikler olmadan kültürler arası farklılıkları göz önünde bulundurarak doğru ve anlamlı çeviri ile adaptasyonu kolaylaştıracak öneriler sunan yerelleştirme hizmeti.

Stil kılavuzları oluştururken düzenleme, ülke içinde kullanılan anahtar kelimeler, grafik ve multimedya öğeleri çevirisinin koordinasyonu.

Tarayıcı ve sistem konfigürasyonları üzerinde sahnelenen çok dilli sitenin uygun işlevselliği ve dilsel doğruluğu.

Web sitenizde yapılacak güncellemelerin çevirilerinde aynı tercüman kadrosuyla çalışma garantisi.

Pos tercümenin ana prensibi olan kusursuz hizmet, alanında uzman tercümanlarıyla web sitesi yerelleştirme ve web sitesi çevirisi alanlarında size üstün başarıyı sunuyor.

Copyright ©2014 Pos Tercüme

‘’Bu web sitesinde yayınlanan tüm özgün metin ve görsellerin telif hakkı Pos Tercüme Ltd. Şti.’ne aittir.’’