Turkce İngilizce Arapça

altsayfaustzemin

Twitter Facebook Google

Sözlü Tercüme

Bireysel ve kurumsal müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda alanlarında uzman, kullanılan dilin yapısının yanı sıra tarihsel, kültürel ve sosyolojik açıdan dile hâkim sözlü tercüman kadromuz ile tüm dillerde sözlü tercüme hizmetleri sunmaktayız.

Sözlü Tercüme; Ardıl Tercüme ve Simultane Tercüme olmak üzere iki kategoriye ayrılmaktadır. Sözlü tercümanların kaynak dildeki mesajı hedef dile kelimesi kelimesine aktarmaktan ziyade, akıcı ve anlamlı bir şekilde aktarmaları gerekmektedir.

ADIM ADIM SÖZLÜ TERCÜME

  • Teklif Aşaması

Tarafımıza gelen tercüme talebiniz doğrultusunda tercüme dili, tercümenin gerçekleşeceği yer, tarih, içerik hakkında detaylı bilgilerin alınmasının ardından hazırlanan teklifimiz tarafınıza ulaşır.

  • Projede Yer Alacak Tercüman Detayları

Onaylanan proje ile birlikte öncelikli olarak tercümenin alanına göre uzman kadromuzdan seçilen ve tercümenin yapılacağı bölgeye en yakın tercümanlarımızın özgeçmişleri tarafınıza yönlendirerek konaklama - yol gibi masrafların en aza indirilmesi ve zamandan tasarruf sağlanır.

  • Tercüman Bilgilendirme

Projede görev alacak sözlü tercümanlarımızla imzalanan gizlilik anlaşmamızın ardından mevcut dokümanlar sağlanarak; tercümenin konusu, hizmet verilecek müşteri bilgileri, hizmet yeri tarihi hakkında tüm bilgiler tercümana iletilir.

  • Sözlü Tercüme Hizmeti

Tercümanlarımız projenizin gerçekleşeceği gün ve saatlerde belirtmiş olduğunuz görev yerinde hazır bulunup sizi veya şirketinizi en iyi şekilde temsil etmektedirler.

  • Müşteri memnuniyeti

Müşterilerimizin her yönüyle benimsediği ve tercih ettiği bir çözüm ortağı olma yolunda % 100 e yakın müşteri memnuniyeti anlayışı ile tamamlanan sözlü tercüme hizmetimizin ardından müşterilerimizin sağladığı geri bildirimleri analiz eder, raporlar ve iyileştirme çalışmaları kapsamında kaynak olarak kullanırız.

SÖZLÜ TERCÜME HİZMETİ VERDİĞİMİZ DİLLER;

Almanca sözlü tercüme, Arapça sözlü tercüme, Arnavutça sözlü tercüme, Azerice sözlü tercüme, Bengalce sözlü tercüme, Boşnakça sözlü tercüme, Bulgarca sözlü tercüme, Çekçe sözlü tercüme, Çince sözlü tercüme, Danca sözlü tercüme, Darice sözlü tercüme, Ermenice sözlü tercüme, Farsça sözlü tercüme, Fince sözlü tercüme, Flemenkçe (Hollandaca) sözlü tercüme, Fransızca sözlü tercüme, Gürcüce sözlü tercüme, Hırvatça sözlü tercüme, Hintçe sözlü tercüme, İbranice sözlü tercüme, İngilizce sözlü tercüme, İspanyolca sözlü tercüme, İsveççe sözlü tercüme, İtalyanca sözlü tercüme, Japonca sözlü tercüme, Katalanca sözlü tercüme, Kazakça sözlü tercüme, Kırgızca sözlü tercüme, Korece sözlü tercüme, Kürtçe sözlü tercüme, Litvanca (Letonca) sözlü tercüme, Lehçe sözlü tercüme, Macarca sözlü tercüme, Makedonca sözlü tercüme, Malayca sözlü tercüme, Moğolca sözlü tercüme, Norveççe sözlü tercüme, Osmanlıca sözlü tercüme, Özbekçe sözlü tercüme, Portekizce sözlü tercüme, Romence sözlü tercüme, Rumca sözlü tercüme, Rusça sözlü tercüme, Sırpça sözlü tercüme, Slovakça sözlü tercüme, Slovence sözlü tercüme, Tatarca sözlü tercüme, Türkmence sözlü tercüme, Ukraynaca sözlü tercüme, Urduca sözlü tercüme, Yunanca sözlü tercüme

Copyright ©2014 Pos Tercüme

‘’Bu web sitesinde yayınlanan tüm özgün metin ve görsellerin telif hakkı Pos Tercüme Ltd. Şti.’ne aittir.’’