Turkce İngilizce Arapça

altsayfaustzemin

Twitter Facebook Google

Simultane Ekipman

Alanlarında uzman simultane tercüman hizmetimizin yanı sıra kusursuz simultane tercüme ekipman hizmeti de sağlıyoruz.

Birden fazla dilin kullanılacağı kongre, seminer, konferans, basın toplantısı ve organizasyonlarının vazgeçilmez ihtiyacı olan simultane tercüme alt yapısı için; simultane ses sistemleri, simultane tercüman kabini, kulaklık, telsiz el mikrofonu, telsiz yaka mikrofon, projeksiyon, projeksiyon perdesi, konferans ses ve video kayıt ekipmanları ve ekipmanlarının kullanım bilgisine sahip uzman teknisyenleriyle Dünya standartlarında Simultane ekipman kiralama hizmetleri vermekteyiz.

Bir konferans veya organizasyon için yabancı misafirleri ağırlarken muhtemelen en önemli şey doğru tercüman seçiminin yanında doğru simultane tercüme ekipmanlarını sağlamaktır.

Mikrofonlardan kulaklıklara, iletim sistemlerinden ses geçirmez kabinlere ve hatta teknisyenlere kadar her şeyi temin ederek organizasyonlarınızda simultane tercümede hiçbir bilginin kaybolmamasını ve katılımcıların her birinin ekipmanlarının doğru bir şekilde çalışmasını amaçlıyoruz.

Proje yöneticilerimiz, dünyanın neresinde olursanız olun organizasyonunuza dair tüm ihtiyaçlarınızı karşılamakta uzmandır ve her zaman ihtiyaçlarınızı konuşmak için ulaşılabilir durumdadırlar.

Toplantınız ne kadar küçük veya büyük olursa olsun, hangi dile ihtiyacınız olursa olsun, dünya çapındaki tercüman ve teknisyen ağımız sizinle çalışmaya hazırdır. Proje detaylarınızı bize iletmeniz yeterlidir, gerisini biz hallederiz.

Simultane ekipman söz konusu olduğunda, hızımızın eşi benzeri yoktur. Organizasyonunuz dünyanın neresinde olursa olsun, bize ekipman kurulumu, teknisyen hizmeti ve simultane tercüman için sadece iki gün yeterlidir.

Kulaklıklardan simultane tercüme kabinine, simultane tercüme kabininden teknik tercümana kadar her konuda müşterilerimizin ihtiyacını karşılıyor, en iyi simultane tercüme ekipmanlarını sunuyoruz.

Copyright ©2014 Pos Tercüme

‘’Bu web sitesinde yayınlanan tüm özgün metin ve görsellerin telif hakkı Pos Tercüme Ltd. Şti.’ne aittir.’’